• Ви знаходитесь тут:

• КОНКУРСИ
  • Всеукраїнський онлайн-конкурс дитячого малюнка «Я і мої права» до 25-річчя Конституції України

про Всеукраїнський онлайн-конкурс дитячого малюнка
«Я і мої права» до 25-річчя Конституції України

Для відзначення 25-річчя Конституції України, враховуючи її важливе значення для розвитку України як демократичної, правової держави, Національна бібліотека України для дітей, Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей», ТзОВ «Явір-Інвест.» за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини проводять Всеукраїнський онлайн-конкурс дитячого малюнка «Я і мої права».

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Це Положення визначає порядок проведення Всеукраїнського онлайн-конкурсу дитячого малюнка «Я і мої права» (далі — Конкурс).
1.2. Метою Конкурсу є формування у дітей правової культури громадянина України, що складається зі свідомого ставлення до своїх прав і обов'язків перед суспільством і державою; дотримання Основного Закону держави, в якому закріплено правові основи України; запобігання та профілактика правопорушень з боку дітей; активізація творчого потенціалу дітей та сприяння розвитку дитячої творчості.
1.3. Основні завдання Конкурсу — ознайомлення дітей зі своїми правами,
обов'язками та відповідальністю згідно з Конституцією України; розвиток інтересу до правових відносин; сприяння поглибленню правових знань та формуванню правової свідомості; виявлення, відбір і підтримка талановитих дітей.
1.4. Інформація про проведення Конкурсу оприлюднюється на офіційних вебсайтах НБУ для дітей, обласних бібліотек для дітей, на сторінках у соціальних мережах, а також у засобах масової інформації.
1.5. Організаційно-методичне забезпечення Конкурсу здійснює Національна бібліотека України для дітей.
1.6. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 р. № 2297-VI.

2. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

2.1. Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості — малюнок.
2.2. У Конкурсі беруть участь діти від 6 до 18 років.
2.3. На Конкурс приймаються індивідуальні та колективні роботи.
2.4. Конкурс проводиться з 1 квітня по 28 червня 2021 року наступним чином:
— з 1 квітня по 1 червня підготовка та завантаження малюнків на онлайн-
платформу Конкурсу;
— з 2 до 15 червня онлайн голосування;
— з 16 до 27 червня відбір малюнків, що набрали найбільшу кількість уподобань за результатами онлайн-голосування, та визначення переможців Конкурсу професійним журі.
2.5. Критерії оцінки робіт професійним журі: відповідність умовам та вимогам конкурсу; виразне образно-асоціативне вирішення основної ідеї конкурсу; повнота розкриття теми; естетичність та оригінальність рішень.

3. ВИМОГИ ДО МАЛЮНКА

3.1. Кожен учасник готує один малюнок, завантажує його у форматі JPEG на онлайн-платформу Конкурсу за посиланням https://padlet.com/nbkidskiev/yom2866cuip1tzho.

3.2. Для завантаження малюнка необхідно натиснути кнопку + на рожевому фоні, заповнити запропоновану форму, вказавши назву малюнку, прізвище та ім'я автора, його вік, населений пункт та область, завантажити малюнок. Після схвалення адміністратора малюнок з’явиться на онлайн-платформі Конкурсу.
3.3. Малюнки, які не відповідають умовам, що визначені цим Положенням, та з неповними відомостями про автора, не отримуватимуть підтвердження та не братимуть участі у Конкурсі.
3.4. За результатами онлайн-голосування буде відібрано 25 малюнків-фіналістів, що набрали найбільшу кількість онлайн-вподобань, з яких професійне журі визначить 5 переможців Конкурсу.
3.5. Оголошення переможців відбудеться 28 червня 2021 р. на офіційному сайті НБУ для дітей, на сторінці Бібліотеки у facebook, у засобах масової інформації.
3.6. Після оголошення результатів Конкурсу всі 25 фіналістів мають подати свою домашню адресу та контактний телефон у триденний термін на електронну адресу nbudd@ukr.net з приміткою «Фіналіст Конкурсу».
3.7. Усі учасники отримають електронний Сертифікат учасника Конкурсу, а фіналістів та переможців Конкурсу буде відзначено дипломами та пам'ятними