Людина і Всесвіт

2014-06-04

/Files/images/foto_2014/100_2093.JPG

Напередодні Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, 4 червня в Центральній бібліотеці для дітей, пройшов День інформації «Людина і Всесвіт».

Протягом дня бібліотекарі представляли читачам цікаву та тривожну інформацією про прекрасну природу, яка нас оточує, про екологічні загрози і що ми повинні зробити, щоб зберегти нашу матінку-природу та залишити мудре повчання майбутнім поколінням, які будуть жити після нас.

Під час екогодини «Я не зірву з поля ромашку, бо їй так хочеться цвісти», в діалоговій формі, розглядались дуже важливі питання щодо збереження нашої зеленої планети. П’ятикласники доводили, що вони дбають про екологію рідного краю: це і чистота території на якій проживають, це і висаджене деревце під час загальноміського суботника до Дня довкілля, це і розчищений струмок під час прогулянки до лісу і багато-багато ще добрих справ.

Протягом дня звучали хвилини поезії «Природа – муза натхнення», під час яких декламувалися вірші наших кіровоградських поетів про красу природи рідного краю.

Переглядаючи виставку-презентацію «Пізнавай, люби, бережи безмежний світ природи», кожен охочий зміг зануритися у захоплюючий, дивовижний, загадковий світ природи, відкрити її таємниці, більше дізнатися про вже відомі та нові види тварин і рослин а також багато чого корисного, цікавого.

Відеоролики «Відчуття прекрасного» та «Зроби світ чистішим власними руками» спонукали присутніх берегти навколишню природу і вона віддячить взаємністю.

Слушні та вчасні поради, під час літніх канікул, які звучали у відео презентації «Правила безпечної поведінки на природі» нагадали дітям, про небезпеку, яка може їх очікувати під час розваг на водоймищах, відпочинку в лісі, про безпечне поводження з тваринами.

Виставка-презентація дитячих малюнків «Живу у злагоді з природою» показала прекрасний світ навколишньої природи очима наших маленьких читачів.

Всі читачі, що відвідали бібліотеку цього дня отримали пам’ятку зі словами:

«Давайте будем все оберігати:

Джерела, ріки, квіточки малі.

Любить всім серцем й завжди пам’ятати,

Що ми є часточка природи на Землі