Країна дитячих мрій

2014-05-29

/Files/images/100_1959.JPG

Центральна бібліотека для дітей разом з дитячо-юнацькими клубами «Зоряний» і «Мрія» розпочали святкування Міжнародного Дня захисту дітей. Більше 115 дітей - жителів мікрорайону Космонавтів, 29 травня стали учасниками пізнавально-розважальної програми «Країна дитячих мрій».

Прем’єра лялькової вистави від театру книги «Буратіно» «Чарівний ключик Закону» познайомила дітей з їх, гарантованими державою правами. Гурток англійської мови при ДЮКу «Зоряний» показав веселу міні-програму, а спортивні показові виступи таеквандистів ДЮКу «Мрія» були сприйняті на «ура».

Було багато бажаючих для участі в майстер-класах по бісероплетінню, боді-арту. Іграм, сміху, конкурсам, веселощам не було кінця. Свято забезпечило чудовий настрій всім присутнім.