Мама, тато, я – читаюча сім’я

2014-05-16

В Центральній бібліотеці для дітей пройшов День сім’ї «Мама, тато, я – читаюча сім’я». Програма Дня була різноманітною та цікавою.

Навіщо потрібна родина? Чому з давніх-давен і по сьогодні вважається нормою - створення сім’ї , виховання дітей та проведення сімейного дозвілля? Відповіді на ці та інші запитання дорослі знаходили на книжковій виставці «Турботливим батькам», а огляд літератури «Читаємо з пелюшок» допоміг їм вибрати книжку для своєї дитини. Всі батьки одержали буклети «Яку книгу вибрати для дитини» з рекомендаціями та порадами, як спільними зусиллями виховати любов до читання.

Родина, що читає, має спільні інтереси. Так, і в сім’ї Скупенко любов до книги прищеплювалася змалечку, що сприяло всебічному розвитку дітей. Читаючи, молодша донька родини – Вікторія уявляла головних героїв в різних ситуаціях і переносила свою уяву в малюнки. Тож виставка її робіт привернула увагу багатьох читачів.

Бліц-опитування «Сімейні уподобання» виявило, що діти і батьки добре знають літературні смаки один одного.

Юні читачі в цей день зустрілися з улюбленими казковими героями в театрі книги «Буратіно».