Минуле України на книжкових сторінках.

2014-08-22

/Files/images/108_2555.JPG

Минуле України на книжкових сторінках.

Діти швидко ростуть і розвиваються. Вони активно пізнають навколишній світ. Але ці пізнання будуть недостатніми, якщо в них не буде інформації про головне - про Батьківщину, країну, де вони живуть, про її традиції та історію.
22 серпня, до Дня Незалежності України, в Центральній бібліотеці для дітей пройшов День бібліографії «Минуле України на книжкових сторінках».
Заходи, які проводились протягом дня, а це –

· літературна вікторина «Незалежна і єдина – наша ненька Україна»

· інформаційна довідка «Українці за кордоном»

· огляд Web ресурсів «Великий шлях рідної України»

· Шевченківські читання «Довгим шляхом боротьби і мрій»

· виставка-інформація «На шляху до Незалежності»

· книжкова виставка «З голосу нашої Кліо» ( історія України в художній літературі)

· бібліографічний огляд «З Україною в серці» ( українські письменники-ювіляри 2014 року)

· бібліомарафон «Рідна земля і наші земляки-письменники»,

знайомили читачів з літературою про славні періоди історії нашої держави, легендарних героїв, українську символіку.

Цими заходами ми намагалися донести до читачів, що незалежність України дає можливість кожному з нас стати справжнім господарем своєї землі. Ми є свідками великих перетворень , що відбуваються у нас. Бережімо волю і незалежність України!

Всі читачі, які відвідали в цей день бібліотеку, отримали бібліографічну продукцію по темі заходу.