Віртуальна подорож «Театральна Кіровоградщина»

2014-11-13

/Files/images/108_3206.jpg

Віртуальна подорож

13 листопада в Центральну бібліотеку для дітей на віртуальну подорож «Театральна Кіровоградщина» прийшли вихованці дошкільного навчального закладу №14. Діти мали змогу познайомитися з театральним життям краю під час слайд-презентації «Театри нашого міста», а також переглянути виставу-онлайн «Червона шапочка про толерантність» від театру книги «Буратіно», що діє при бібліотеці.

Неможливо переоцінити роль лялькового театру у вихованні малечі. Саме завдяки казковим героям маленькі зацікавлені глядачі побачили, в які неприємності потрапляють неслухняні і невиховані персонажі і як добро завжди перемагає зло. Діти не лише із задоволенням дивилися повчальну виставу, а й спробували себе в ролі акторів, експромтом зігравши виставу «Колобок».