Велике читання «Мій Шевченко»

2015-03-10

/Files/images/Велике читання мій шевченко3.jpg

Велике читання «Мій Шевченко»

Велике читання «Мій Шевченко» організувала для своїх читачів Центральна бібліотека для дітей. Діти протягом дня знайомилися з життям та творчістю геніального поета. Підбірки книг із сигнальною інформацією були розміщені на кожному відділі бібліотеки і, навіть, у фойє. Вони так і манили, щоб їх взяли в руки та почитали. Привертали увагу і макети книжок із пророчими словами поета на стінах книгозбірні.

Цього дня для читачів були проведені бесіда «Шевченко і наш край», слайд-презентація «Світова слава Тараса». Піднесено і врочисто звучали віршовані рядки Тараса Григоровича у виконанні активних читачок бібліотеки Іри Дуднікової та Кароліни Сорокіної під час голосних читань «Шевченкове слово».

Запропонована форма знайомства з книгами про життя та творчість поета для багатьох була відкриттям, надала поштовх до «Щоденників» Кобзаря, його листів до друзів, до спогадів, які повніше розкривають образ Шевченка не лише поета і художника, а й геніальної людини.