Улюблена книга моєї родини

2013-04-17

/Files/images/конкурс закладинок 010.jpg

Улюблена книга моєї родини

Цікаву форму популяризації книг та сімейного читання обрала Центральна бібліотека для дітей. У Рік дитячої творчості бібліотека запросила дітей до участі у конкурсі книжкових закладок «Улюблена книга моєї родини».

Книги читають вже не одне сторіччя, і приблизно стільки ж існують книжкові закладки - помічники читача, які часом можна порівняти з справжніми витворами мистецтва.

Яскравим прикладом цьому стали закладки представлені читачами бібліотеки. Звичайний кольоровий папір, нитки, бісер, ґудзики перетворилися на справжнє диво, яке стало гарним подарунком улюбленій книзі. Демонструючи неповторні і унікальні вироби, діти розповідали про найулюбленішу книгу родини. У сім’ї Найдюк Ані дуже люблять казку Г.Х.Андерсена «Гидке каченя». Книгою Ж. Верна «П’ятнадцятирічний капітан” захоплюється три покоління родини Вероніки Гнатюк, а Настя Степанова виховує свого молодшого брата на прикладі книги К.Чуковського «Мийдодір». Їх творчі роботи і визнані найкращими.

Охоче погодилися учасники заходу взяти участь у майстер-класі та зробити своїм друзям приємні подарунки - оригінальні закладки.