Акція вшанування ветеранів

2015-05-07

/Files/images/108_3812.jpg

В рамках місячника патріотичної книги «Перегортає пам'ять сторінки в Центральній бібліотеці для дітей пройшла акція «Бібліотека – солдатові Перемоги».

Основна мета заходу - привернути увагу підростаючого покоління до важких днів в історії нашої Батьківщини та українського народу, навчити їх з повагою ставитися до минулого, цінувати можливість жити в мирний час.

Протягом дня проходив марафон читання «Гірка пам'ять останньої війни» - звучала поезія Ліни Костенко, Олеся Гончара, Андрія Малишка. Ці та інші книги були представлені на книжковій виставці «9 травня – свято миру, свободи, весни».

На майстер-класі з виготовлення європейського символу пам’яті – червоного маку діти ознайомилися з історією виникнення цього знаку та власноруч зробили його, щоб одягнути в день Перемоги, як вияв нашої поваги до тих, хто знищив нацизм.

З великим інтересом читачі переглядали інформ-досьє «Як відзначають День Перемоги в Європі»

Пам’ятаючи трагедію минулої війни, ми з надією дивимося в майбутнє і сподіваємося на мир у нашій державі.