Ясніє в кожній квітці дивина

2015-04-29

/Files/images/00008051.jpg

З метою відродження духовності, повернення до народних витоків, 29 квітня Центральна бібліотека для дітей провела етнографічну подорож «Ясніє в кожній квітці дивина». Захід був присвячений народним звичаям, традиціям, нашій Берегині – вишиванці.

Про таємничі символи, секрети традиційних узорів та про підбір орнаментів для створення власного візерунку вишиванки – оберегу учасники подорожі дізналися з огляду Інтернет-ресурсів та літератури книжкової виставки «У вишивці – ціле життя».

Майстер - клас від Романенко Олени розкрив секрети різних технік та способів виготовлення вишиванок, переконав в тому, що вишиванка – це не тільки художнє оформлення речей, а й своєрідне світобачення.

Обговорення «Українська вишиванка — це модний бренд чи символ українства» дало кожному висловити свою думку та продемонструвало, що всі вони є справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв та традицій свого народу.