промо-акція «Єднаймося навколо книги

2015-08-14

/Files/images/промо-акція  на сайт.jpg

Промо-акція «Єднаймося навколо книги».

14 серпня 2015 р. в Центральній бібліотеці для дітей була проведена промо-акція «Єднаймося навколо книги».

Бібліотекарі, вийшовши на вулицю, розповідали перехожим про свою сучасну бібліотеку. Це не традиційна бібліотека, де тільки видають книги. В нашій бібліотеці і влітку життя вирує без упину, воно насичене, цікаве і захоплююче: хтось читає книги, хтось бере участь у майстер-класах, хтось грає у ігри та активно відпочиває з друзями. Це ще й потужний інформаційний центр. До послуг читачів тут представлений Інтернет, Wi-Fi,скайп.

Тож всіх, хто ще не приєднався до кола наших читачів, чекаємо з нетерпінням кожного літнього спекотного дня у наших затишних та комфортних залах бібліотеки.Єднаймося навколо книги!