День інформації «Україна! Ти в світі єдина»

2015-08-21

/Files/images/день інформації.jpg

День інформації «Україна! Ти в світі єдина».

21 серпня, до Дня Незалежності України, в Центральній бібліотеці для дітей пройшов День інформації «Україна! Ти в світі єдина».

Як називається наука про культуру, побут, звичаї українського народу, становлення і розвиток української держави?

Який знак сучасної української символіки найдавніший?

Як давно в Україні з’явився жовто-блакитний прапор?

Хто був першим президентом України?

На ці та інші запитання можна було знайти відповіді під час проведення літературної мандрівки «Допоки світить праведна зоря — шануймо рідну Україну!». Читачі з великим інтересом знайомились з матеріалами виставки, яка працювала уздовж всього дня в читальному залі інформаційної підтримки та ділились своїми традиціями святкування Дня Незалежності.

Особлива увага приділялась відвідувачами абонементу ділового читання та саморозвитку виставці-події «Україна – держава свободи і єдності». Документи, представлені на ній відтворюють всю палітру буремних протистоянь. Все поєднано однією ідеєю – боротьбою за незалежність, свободу і соборність України. Огляд виставки-події завершився вшануванням пам'яті загиблих героїв хвилиною мовчання.

До уваги читачів також були представлені:

· відео-перегляд «Утвердження незалежної держави»

· історичне досьє «Кольори, що дають надію»

· година спілкування «Я українець і я цим пишаюсь»

· книжкова виставка «Історія України в казках і легендах»

· відео круїз «Мандруємо Україною!»

· конкурс-вікторина «Знай історію рідної держави»

Мета всіх заходів Дня інформації - донести до читача цікаву і різноманітну інформацію про минуле і сучасне України, сприяти підтримці у юних серцях патріотичного духу і національної свідомості.