Місту присвячується

2015-09-19

/Files/images/Dmo_dokumentifoto_2014dzd_2905_krana_dit_mry/108_4730 ...jpg

Радо вітали своїх читачів з 261-річницею рідного міста бібліотекарі Центральної бібліотеки для дітей.

З раннього ранку, 19 вересня, бібліотекарі вийшли на вулицю з інформаційно-рекламними акціями «Фотопортрет з улюбленою книгою» та «Кіровоград, читай!». За кілька годин перебування на вулиці, бібліотекарі поспілкувалися з великою кількістю мешканців мікрорайону, небайдужих до книги, до історії краю.

В читальному залі інформаційної підтримки на зацікавлених чекала віртуальна подорож «Пішки в історію, або прогулянки рідним містом». В ході екскурсії вони розширили знання про Кіровоград, його своєрідність, визначні місця та архітектурні споруди. Для багатьох із присутніх відкрилися маловідомі історичні факти.

З молодими авторами-земляками познайомилися юні у відділі ділового читання та саморозвитку під час презентації «3+1».

Багато схвальних і добрих слів про рідне місто звучало цього дня в бібліотеці.