Козакуйте, козаки!

2015-10-13

/Files/images/c_5e26afdc2b0e2f1ce2ac0714c64e81b5.jpg


З нагоди Дня українського козацтва Центральна бібліотека для дітей 13 жовтня запросила учнів2-х класівЗОШ №35 на свято «Козакуйте, козаки!».

Основним елементом інформаційно-розважальної програми стали козацькі розваги. Дві команди «Крутивус» та «Вернидуб» весело змагались, активно брали участь у конкурсах: «Справжній влучник», «Козак – інтелектуал». А у конкурсі «Сильна рука»силою мірялись отамани Савченко Денис та Коротін Артем. Хлопці-козачатапродемонстрували спритність, кмітливість, силу,витривалість – саме ті якості, які притаманні справжнім козакам.

Присутні з цікавістю переглянули презентацію «Історія українського козацтва», анімаційні фільми про козаків та ознайомилися з матеріалами книжково-ілюстративної виставки «Щоб козацька слава повік не пропала».

Прапор України, козацька булава, калина якими був прикрашений зал, де проходило свято і, звичайно, бадьорі козацькі пісні, патріотичні вірші та «Гопак» у виконанні вболівальників, піднімали серед присутніх дух патріотизму , розширили знання про козаків як шляхетних і гідних синів України.

Кiлькiсть переглядiв: 53

Коментарi