У пам’яті назавжди

2015-10-27

/Files/images/IMG_27171.jpg

У пам’яті назавжди

27 жовтня в Центральній бібліотеці для дітей пройшов день бібліографії «У пам’яті назавжди», приурочений до Дня визволення України від фашистських загарбників.

Щоб пам’ять про найстрашнішу війну в історії людства не була забута молодим поколінням, щоб віддати шану живим ветеранам і тим, кого вже з нами немає, бібліотекарі підготували виставку-експозицію «Через роки, через віки – пам’ятайте». Особливу увагу читачів привертали книги розділів: «Кіровоградщина в роки Другої світової війни», «Героїка війни в літературних творах».

В ході години спілкування «Недитяче обличчя війни» діти дискутували на тему «подвиг, відвага, звитяга» та виражали захоплення героїзмом своїх ровесників.

Цього дня було підведено підсумки марафону читання «Гірка пам'ять останньої війни». Гнатюк Світлана – лідер читання. З травня по жовтень вона прочитала 22 книги про війну. І що важливо, про кожну з них вона розповідає своїм друзям.

Всі бажаючі користувачі молодшого віку мали можливість долучитися до виготовлення бібліографічної закладки «Ні – війні!».

Міні-версії рекомендаційного та вебліографічного списків «Роки війни – століття пам’яті» та «У пам’яті назавжди» отримали цього дня всі відвідувачі бібліотеки.

Кiлькiсть переглядiв: 56

Коментарi