Шевченко у розумі і серці українців

2016-03-09

/Files/images/P1011030.JPG

Протягом дня 9 березня в Центральній бібліотеці для дітей тривав марафон читання творів Шевченка.

У кожному відділі бібліотеки були представлені твори великого поета та література про нього. Для дітей молодшого шкільного віку було оформлено краєзнавчий куточок «Тарасовими шляхами». Для старшокласників - художньо-ілюстративну виставку «Духовний символ України». Користувачі бібліотеки, від наймолодшого і до найстаршого, мали змогу відкрити для себе скарби поетичного слова Кобзаря, невідомі сторінки його життя.

Позмагатися за звання кращого читця творів поета виявили бажання 24 учні 3-Б класу ЗОШ №31.

Вдячні шанувальники творчості великого сина українського народу, а саме родина Горобця Романа, подарувала бібліотеці вишитий портрет Тараса Григоровича.