Рідних звуків голоси

2016-03-24

/Files/images/IMG_0998.jpg

24 березня в Центральній бібліотеці для дітей проведено пізнавальну мандрівку «Рідних звуків голоси». Вона була приурочена письменнику-земляку, другу нашої бібліотеки, з яким проведено не одну цікаву зустріч – Анатолію Чернишу.

Мандрівка почалася з презентації про творчий шлях письменника, який в цьому році святкує 80-річний ювілей. В ході подорожі діти зупинялися на ігрових станціях, кожна з яких присвячена окремій темі в його творчості: «Відгадайка», «Скоромовка», «Лічилка», «Прочитай собі казку» та «Театральна». На останній, діти демонстрували вміння оригінально, незвично показати казку, чим і зірвали шалені оплески.

Гра «Назву казки підкажіть» підтвердила, що діти знають та люблять творчість нашого шановного ювіляра.