Вітаємо переможців!!!

2016-04-09

Вітаємо переможців!!!

ІІ етап (міський) 12-го Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2016» завершено. 20 найкращих читачів бібліотек Кіровоградської МЦБС вели наполегливу боротьбу за перемогу у трьох раундах:

перший – онлайн анкетування «Читацькі уподобання», в ході якого конкурсанти в повній мірі продемонстрували знання літератури,

другий - рецензія на прочитану книгу, який показав вміння дітей переосмислити та проаналізувати прочитане.

До третього етапу дійшло 10 читачів. Використовуючи артистизм та креативність, фіналісти доводили всьому місту, на площі біля міськради, що обрана ними книга справді найкраща в світі.

Переможцями визнані ті, хто набрав найбільшу суму балів у сумісному голосуванні – голосуванні журі та глядацькому в режимі онлайн.

Титул «Найкращий читач міста » здобули:

Катерина Орлова, читачка бібліотеки-філії №15 (вікова категорія - учні 6-х класів)

Світлана Дубіна, читачка-бібліотеки- філії №5 (вікова категорія учні - 7-х класів)

Вітаємо переможців. Бажаємо натхненного читання, нових творчих знахідок і перемоги в обласному турі.