Година мужності «Діти на фронтах війни: пам’ятаймо!»

2016-05-05

/Files/images/година мужності1.jpg..jpg

5 травня в Центральний бібліотеці для дітей була проведена година мужності «Діти на фронтах війни: пам’ятаймо!».

Її мета - навчити наших читачів поважати та цінувати тих, хто подарував їм щастя жити під мирним небом у вільній країні.

В ході заходу, через призму дитячої творчості, користувачі бібліотеки дізнавалися про долю дітей у роки Другої світової війни. До години мужності вони підготувалися заздалегідь: створили маленькі шедеври - малюнки, оповідання, вірші, які присвятили улюбленим героям книг та кінофільмів, про які і розповідали присутнім.

Марина Кожухар презентувала відео-книгу «Мій героїчний дідусь», яка була представлена на Всеукраїнському сімейному конкурсі «Книга пам’яті мого роду». Це зворушлива історія про її улюбленого прадідуся Сидорова Івана Ілларіоновича – ветерана Другої світової війни.

Всі учасники заходу, ще зовсім юні громадяни України, але вже розуміють важливість події – святкування Дня Перемоги. Тож 9 Травня вшанують ветеранів покладанням квітів до Вічного вогню на Меморіалі Слави „Фортечні вали”.