ДІТЯМ СВІТУ – СОНЦЕ й МИР

2016-06-01

/Files/images/DSC_0098.JPG

ДІТЯМ СВІТУ – СОНЦЕ й МИР

Бібліотеки Кіровоградської МЦБС урочисто, яскраво, весело відзначили День захисту дітей. Для юних мешканців Кіровограду, які зібралися у Ковалівському парку, вони підготували цікаву та насичену програму.

Фестиваль «Крок до успіху», який уже став традиційним, зібрав співаків, танцюристів, гумористів, спортсменів. Були запрошені на свято і юні поети - Ірина Тихомирова, Денис Бірзул, Марія Петрова, Микола Спринчан - фіналісти міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Мрії про Україну: дитячий погляд». Із їх вуст звучала поезія пронизана любов’ю до України та вірою у її майбутнє.

Фестиваль показав усьому місту що читачі бібліотек мають багатий духовний світ та численні таланти.

Кіровоградці мали змогу також споглядати загадкові перлинки, які розсипалися по парку, - це були гості із книжок – учасники конкурсу «Найкращий костюм для літературного героя».

Караоке зал «Стань ЗІРКОЮ» радо зустрічав охочих до співу.

Улюбленці дітвори Губка Боб та Дракулаура заохотили до веселих ігор і малят і підлітків.

Живий інтерес і бажання творити вирували на хенд-мейд майданчику. Діти вчилися виготовляти підкову на щастя із солоного тіста, паперового янгола (орігамі), квіти із бісеру. Майстер клас для дівчат із виготовлення прикрас для волосся проводив Влад Завгородній, читач Центральної бібліотеки для дітей.

Інтерактивна зона «Галявина малюків» зібрала найменших. До уваги дітвори: пальчикові фарби, розмальовки, читання казок англійською мовою.

Протягом дня у Білоіоленді панував чудовий настрій, а діти отримали заряд бадьорості на все літо.