ЛІТО В БІБЛІОТЕЦІ

2016-06-09

/Files/images/IMG_118911  7.jpg

Початок літа 2016 видався прохолодним, а в Центральній бібліотеці для дітей панує тепла, дружня атмосфера. Щодня проходять цікаві заходи. Програма «Літо. Книга. Творчість» спроможна задовольнити будь-які інтереси дітей:

• Кіночитання «Зі сторінки на екран»
  • Літні гастрольні тури театру книги «Буратіно»
  • Art-майстерня “Символіка й техніка прикрас Україночки»
  • Інтернет-мандри «Україна – унікальна, Україна – надзвичайна!».

На екскурсію до бібліотеки приходять навіть із віддалених мікрорайонів міста. Так, 9 червня, бібліотека зустрічала дітей із літнього табору ЗОШ №23. Дітям цікаво було познайомитися з книгами представленими на книжкових виставках:

«Я люблю Україну»

«Читай сучасне українською»

«Канікули моєї мрії».

Привернула увагу екскурсантів, учнів 5-7 класів, і виставка «Ї величність казка», яка в нетрадиційній формі розповідає дітям про їх права.

Познайомилися діти і з роботою клубів, що діють при бібліотеці. Активісти книгозбірні, юні актори театру книги «Буратіно», зуміли зацікавити своєю творчістю навіть семикласників.