Мрії про Україну: дитячий погляд

2016-08-01

/Files/images/7.png

Юні читачі бібліотек Кіровоградської МЦБС творчі, талановиті та дуже активні. Вони взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Мрії про Україну: дитячий погляд» і четверо із них здобули перемогу на обласному рівні в номінаціях «малюнки» та «поетичні твори».

У віковій категорії 10-12 років переможцями стали читачка Центральної бібліотеки для дітей Гладка Вікторія (малюнок «Моя квітуча Україна») та читачка бібліотеки-філії № 6 Торчинська Єлизавета (малюнок «Весна в Україні»). У віковій категорії 13-16 років – читачка бібліотеки- філії №21 Тележинська Анна (малюнок «Символи надії») та юний поет бібліотеки-філії №19Бірзул Денис (вірш«Калинова туга»).

Свої роботи діти присвятили 25-й річниці незалежності України. Напередодні цієї дати будуть підведені підсумки на Всеукраїнському рівні. Бажаємо нашим читачам перемоги та здійснення мрій.