Нехай сміються діти на всій нашій планеті

2013-05-31

/Files/images/2013 май 023.jpg

Веселе, радісне, дзвінкоголосе свято підготували бібліотекарі Центральної бібліотеки для дітей для юних мешканців мікрорайону Космонавтів та учнів ЗОШ №31 та ЗОШ №35.

Майже 100 маленьких господарів нашої Планети досхочу скористалися своїм найулюбленішим правом на відпочинок та дозвілля. Цікава програма свята була захоплюючою для всіх і кожного.

Творча майстерня «Дитячий дивосвіт» зібрала любителів мистецтва та літератури. У конкурсі «Моє щасливе дитинство» шість юних художників змальовували на асфальті свої мрії та захоплення. А у літературно-мистецькому конкурсі дві команди відтворювали права казкових героїв на ватманах. Багато шанувальників живопису зібралося біля виставки «Чарівний пензлик», на якій експонувалися роботи читачів Центральної бібліотеки для дітей. Для любителів театрального мистецтва ляльковий театр «Буратіно» підготував виставу «Знай свої права». Успіху вистави сприяв талант юних акторів Дарини Прянічникової, Олени Поповкіної, Ані Вовченко, Насті Олексюк, Даші Ремінної.

Ігри та пісні, танці та вікторини, спортивні естафети та ерудит-змагання дали змогу всім дітям заявити про себе.

Неймовірний ажіотаж панував довкола конкурсу дикторів. У розмовному жанрі особливо проявила свої здібності Аня Хоменко, учениця 4-Б класу ЗОШ3№31.

У спортивній естафеті „Ти зможеш, якщо зміг я” найкращі результати показала команда «Бомбардир».

Завзятими танцями учасники дійства вкотре довели, що Кіровоград дійсно танцювальне місто.

Святкова програма «Нехай сміються діти на всій нашій планеті» дала юним кіровоградцям гарний старт чудового настрою на все літо.