МІСТУ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

2016-09-17

/Files/images/бібліотечна алея ЦДБ.jpg

17 вересня Центральна бібліотека для дітей вітала своїх читачів та мешканців мікрорайону «Космонавтів» з 262-ю річницею нашого міста. «Автографи історії на вулицях рідного міста» - назва Дня бібліографії, який пройшов у книгозбірні.

На «Бібліотечній алеї», що розташувалася біля стін книгозбірні, бібліотекарі спілкуватися з мешканцями мікрорайону, вітали зі святом, знайомили з історією міста та провели інформаційно-рекламний заклик «Рідне місто, читай!».

У межах бібліотеки було проведено:

• Огляд книжкової виставки «Моє місто – гордість моя»

• Поетичну годину «Краю мій, оспіваний в віршах»

• Слайд-презентацію «Його ім’я на карті міста»

• Відео-огляд «Вуличками Кропивницького: від греків-переселенців до коханки молочника»

Наймолодші читачі бібліотеки взяли участь у краєзнавчій вікторині «Чи знаєте ви своє місто?», яка проводилася в ігровій формі, та майстер-класі від театру книги «Буратіно» «Цікаве закулісся».

Всі відвідувачі отримали цього дня вітальні листівки.