Тренінг «Будь українцем! Думай, розмовляй, пиши українською».

2016-10-20

/Files/images/IMG_1388.JPG

В Центральній бібліотеці для дітей 20 жовтня пройшов тренінг «Будь українцем! Думай, розмовляй, пиши українською».

Учасниками заходу обговорювалися питання: якими повинні бути свідомі громадяни України, як виховувати справжніх патріотів, що зробити, щоб Україна зайняла належне місце серед найкращих країн Європи.

Вправа «Держава моєї мрії» допомогла читачам створити модель країни, у якій вони хотіли б жити та намітити, які саме кроки треба зробити для втілення цієї мрії.

Працівники бібліотеки ознайомили учасників тренінгу з сучасною українською літературою і продемонстрували ролик, на якому бійці АТО розповідають про потребу української мови і як важливо нею розмовляти.

А присутній на заході Влад Завгородній, вихованець будинку-інтернату «Наш дім» розповів, яка туга долає коли буваєш далеко від своєї Батьківщини та як хотілося йому почути рідну українську мову, перебуваючи на оздоровленні в Сполучених Штатах Америки.

Всіх учасників тренінгу об’єднало усвідомлення важливості і значення української мови.