Непрочитані фронтові листи

2016-10-28

/Files/images/IMG_1401.JPG

До 72-ї річниці вигнання нацистів з України Центральна бібліотека для дітей готувалася заздалегідь. Небайдужі діти самі збирали матеріали до заходу - епістолярний репортаж «Непрочитані фронтові листи». Під час осінніх канікул вони переглянули майже всі книги з фонду бібліотеки про Другу світову війну, подорожували в тенетах Інтернету, заходячи на сайти музеїв та архівів. Особливо їх увагу привернули листи, які науковці австрійських музеїв передали у фонд Національного музею історії України у Другій світовій війні.

Незважаючи на санітарний день, читачі і бібліотекарі вирішили зібратися саме 28 жовтня, у День вшанування загиблих воїнів. Один за одним діти цитували листи, які найбільше бентежили їх юні серця.

Захід - епістолярний репортаж «Непрочитані фронтові листи» став даниною пам’яті полеглим на фронтах війни.