Бібліотека і нова поліція дітям про права

2016-12-08

Бібліотека і нова поліція дітям про права

В центральній бібліотеці для дітей в рамках Всеукраїнського тижня права відбулася зустріч «Моя нова поліція». Капітан поліції Дар'я розмовляла з читачами про правила поведінки на вулиці та у темну пору доби, правила поведінки з незнайомими людьми, закликала бути уважними на дорозі та вказала на типові помилки у поведінці підлітків, які тягнуть за собою як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. Діти добре усвідомили, що поліція є каральним органом лише для тих, хто порушує закон, скоює злочин, а для законослухняних громадян правоохоронці є захисниками їх прав та інтересів. На згадку про зустріч з інспектором Кропивницького відділу поліції в Кіровоградській області діти зробили чудове фото.

Цікаві заняття проходили протягом Тижня і в школі громадянської освіти. Особливо корисною була онлайн-гра «Гілки влади», в ході якої діти з легкістю розібратися зі структурою державної влади в Україні.

Наймолодші читачі вивчали права разом з театром книги «Буратіно». Для них підготували лялькову виставу «Країна прав».