Новорічні миттєвості в бібліотеці

2017-01-17

/Files/images/Bezpeka-pid-chas-Novorichnih-Rizdvyanih-svyat.jpg

Новорічні миттєвості в бібліотеці

На новорічно-різдвяні свята Центральна бібліотека для дітей приготувала для своїх читачів низку різноманітних заходів.

Напередодні Дня Святого Миколая з благодійною акцією «Повір у чудо» учасники лялькового театру книги, що діє при книгозбірні, відвідали вихованців Кіровоградського обласного будинку дитини та вручили маленьким вихованцям дарунки, зібрані відвідувачами закладу. Кожна дитина отримала ланцюжок-оберіг, сплетений читачами бібліотеки з гарними думками та найкращими побажаннями добра.

Напередодні Різдва Христова, для читацького активу працівники бібліотеки влаштували новорічні розваги «Зимове царство книжкових витівок». Атмосферу свята та гарний настрій створювали ігри, вікторини та конкурси. Пісенний конкурс «Мелодії зими» розкрив таланти двох подруг – Саші та Олени. І як на справжній вечірці були дискотека, призи, чай та солодощі .

На Старий Новий рік чудовий подарунок та приємні враження отримали наймолодші читачі, переглянувши лялькову виставу «Різдвяна казка». У дружній і невимушеній атмосфері разом з казковими героями малята і їх батьки дізналися про традиції святкування Нового року та Різдва Христова. Доповнювали свято інтерактивні ігри, вікторина та конкурс «Що за зимонька-зима». І дорослі і малі отримали масу позитивних емоцій та гарний настрій.

Кiлькiсть переглядiв: 112

Коментарi