Рандеву з книгою «Читайте з нами українське»

2017-02-21

IMG_1658

21 лютого, в Міжнародний день рідної мови, Центральна бібліотека для дітей провела рандеву з книгою «Читайте з нами українське».

Книжкова виставка «Улюблені книги відомих людей» познайомила учнівську молодь з улюбленими книгами відомих особистостей таких, як Євген Маланюк, Василь Стус, Ліна Костенко, Святослав Вакарчук та Руслана Лижичко.

Книжковий калейдоскоп «Автограф на згадку» представив 12 книг письменників-земляків подарованих бібліотеці.

У дружній атмосфері відбулося живе, легке спілкування дітей про прочитані твори. В результаті, були відзначенні дев’ять книг нещодавно виданої українською мовою підліткової прози, яку необхідно прочитати кожному. До списку увійшли «Русалонька» М. Павленко, «Метелики в крижаних панцирах» О. Радушинської, «Лісом, небом, водою» С. Оксеника та інші. Відзначені книги були представлені у відділі ділового читання на літературному подіумі «Читання на десерт».

Захід мав за мету популяризацію української книги, розвиток цікавості до читання, до творчості сучасних авторів та задоволення найвибагливіших потреб наших читачів.