Радісні зустрічі

2017-03-21

/Files/images/IMG_1708.JPG

Книжковим арт-фестивалем «Радісні зустрічі» розпочався Тиждень дитячого читання в Центральній бібліотеці для дітей.

На справжнє свято усмішок, позитиву, веселого настрою перетворилосьрадісне і щире спілкування читачівз поетесою рідного міста Антоніною Петрівною Царук. Авторка дитячих книг з перших хвилин порозумілася з юними читачами, відповіла набезліч дитячих запитань. Зачитані автором уривки із оповідань «Як Петрик стежину пас» і «Льолька», вірші та загадкиособливо сподобались найактивнішим читачам бібліотеки - учнями 4-Б класу НВО ЗОШ №31 , що всі захотіли їх прочитати. Азапрошення від Антоніни Петрівни на хвилину стати поетом викликало у дітей шквал емоцій. Тож добирали рими діти наввипередки і з захопленням. Приємно була вражена і поетеса, адже юні шанувальники напам’ять декламували її вірші про сім’ю, мову іприроду.

Завершився захід презентацієюцікавих, яскравихкнижкових новинок, якими нещодавно збагатився фонд бібліотеки.

На згадку про приємну зустріч зробили світлини.