Місто обрало СУПЕРЧИТАЧІВ

2017-04-07

/Files/images/DSC_6069.JPG

Міська рада гостинно відкрила двері для книгоманів міста. У святковій атмосфері кропивничани обирали Суперчитачів. З вітальними словами та побажаннями успіхів до дітей звернулася Наталія Євгеніївна Дзюба- заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Вже протягом 10 років Центральна бібліотека для дітей виступає організатором міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання. «Книгоманія» заохочує дітей до систематичного читання та рекламує найкращі твори української та світової літератури. З найцікавішими з них присутніх знайомили 12 конкурсантів. Всього участь у Конкурсі взяли 188 читачів бібліотек Кіровоградської МЦБС, що обслуговують дитяче населення.

Щоб більше дізнатися про учасників Конкурсу, про їх захоплення, читацькі уподобання кожен із них підготував відеоісторію «Я – ЧИТАЧ!».

Всі діти щиро та довірливо відкривали свої думки з приводу прочитаних книг, демонструючи артистизм та креативність.

Компетентне журі у складі Чорної Н.М. - заступника начальника відділу культури і туризму Кіровоградської міської ради, Тимків С.І.– директора кіровоградської МЦБС, Олени Горобець – кропивницької поетеси, працювало у напруженому режимі. Адже вибрати кращих серед начитаних та ерудованих – нелегка задача. З відривом 1-2 бали перемогу отримали Камзолов Андрій (вікова категорія 6 клас), який театралізував «Казки Сашка Лірника» та Гретченко Марія (вікова категорія 7 клас), яка зрежисерувала епізод з книги В.Чемериса «Вітька + Галя, або повість про перше кохання».

Проведене СВЯТО ЧИТАННЯ демонструвало яскраве поєднання читацьких і творчих талантів. З вітаннями до фіналістів завітали їх однолітки - вихованці обласного центру дитячої та юнацької творчості, та учні музичної школи №2 ім. Мейтуса.

Ми впевнені, що переможці, достойно будуть захищати честь міста в обласному суперництві і здобудуть головну премію – поїздку до Львова на Фестиваль дитячого читання «КНИГОМАНІЯ-2017».

Всі діти – володарі неоціненних скарбів. І найбільша радість – відкривати їх світові.

Кiлькiсть переглядiв: 119

Коментарi