Місто – це Я і Ти

2017-09-15

/Files/images/IMG_2396.JPG

Святкування 263-річниці рідного міста для читачів Центральної бібліотеки для дітей розпочалося 15 вересня.

Бібліотекарі підготували для юних кропивничан максимально інформативну та корисну програму з історії та сьогодення міста. Заходи проходили в рамках Дня бібліографії «Місто – це Я і Ти»:

· турнір краєзнавчих інтелектуалів «І дорослі, і малі, знайте витоки свої»;

· бліц-конкурс «Знайомі обличчя земляків»

· презентація рекомендаційного покажчика «Кропивницькі поети -місту»

· перегляд літературно-краєзнавчих видань «Місто – це Я і Ти».

Юні актори театру книги «Буратіно» підготували для наймолодших кропивничан казкове попурі за творами письменників-земляків.

Особливо сподобалась читачам «Бібліоцукерня», де були представлені книги на будь-який смак. З книгою кожний читач отримував солодкий приз.

Протягом дня працював вільний мікрофон «Ода рідному місту». Радісно було почути від юного читача Владислава Цибульського романтичне освідчення у любові місту та побажання йому подальшого процвітання.