Роботою бібліотеки керували діти

2017-07-22

Унікальну можливість покерувати робочим процесом одержали користувачі Центральної бібліотеки для дітей.

Ідея проведення Дня дитячого самоврядування дуже сподобалась ініціативним читачам книгозбірні. Тож діти самі розробили програму і якісно реалізували в роботі закладу свої креативні ідеї. Звичайно, бібліотекарі були поруч .

Програма Дня була насиченою, тож робота «кипіла» у кожному відділі бібліотеки. Юні театрали охоче ділились з відвідувачами своїми маленькими «акторськими секретиками». Атмосфера дружелюбності панувала у Art-майстерні «Від книги до творчості». Наймолодші відвідувачі були в захваті від «маленької розбійниці», яка провела для них cторі-тайм. А «Свято близнюків» всім присутнім принесло максимум емоційного задоволення.

В цей день, крім книг, за ініціативою дітей, читачі отримували солодкий приз.

За позитивними відгуками і гарними враженнями відвідувачів бібліотеки День дитячого самоврядування видався вдалим. Тож вітаємо і бібліотеку і її читачів.