Солдат війни не вибирає

2017-12-05

/Files/images/20171205_120129.jpg

5 грудня, напередодні Дня Збройних сил України, в Центральній бібліотеці для дітей відбулась зустріч поколінь«Солдат війни не вибирає».

Свято ми відзначаємо всього 24 роки, але справжній вік нашої Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувались ще відкняжої доби.

Докладно про героїчне минуле Українивід Гетьманського козацького війська до героїчного сьогодення солдатів та офіцерів, про приклади незламностіукраїнських воїніврозповівВ. Є.Карпов – офіцер запасу Збройних Сил України.

Валентин Євгенійович на правах головного отамана Кіровоградського центрального козацького округу створив браве військо з майбутніх захисників Вітчизни. Прийняти зброю з рук генерал-полковника козацтва було для хлопців особливо почесним і відповідальним.

Свої вірші, присвячені воїнам АТО читали члени літературного об’єднання «Парус»Валерій Аркадійович Михайлов та Михайло Олексійович Радкевич.Михайло Олексійович – офіцер запасу МВС Українизаспівав пісні, з якими він відвідував українських військовослужбовців, що захищають східні кордони України.

Бібліотекарі і читачі з вдячністю прийняли в дарунок книги з автографами від поважних гостей – справжніх патріотів.

Колектив Центральної бібліотеки для дітей з вдячністю і повагою вітає всіх наших мужніх, сильних захисників зі святом – Днем Збройних Сил України.

Кiлькiсть переглядiв: 144

Коментарi