Веселе свято у бібліотеці

2018-01-04

/Files/images/Пригоди тільки починаються.jpg

Веселе свято у бібліотеці

Напередодні Різдвяних свят Центральна бібліотека для дітей організувала веселе свято «Пригоди тільки починаються».

Чудова і неповторна атмосфера панувала впродовж всього заходу. Ігри та вікторини супроводжувалися веселощами, жартівливими витівками і забавами. А колядки і щедрівки додали різдвяного настрою всім присутнім.

Переможці конкурсу «Йде до нас колядочка» Мачула Кароліна та Коркач Вероніка, крім гарного співу, показали ще й відмінні знання традицій святкування Різдва.

Атмосфера чарівності і дива панувала також під час перегляду новорічної вистави «Різдвяна казка» у виконанні лялькового театру «Буратіно».

Читало задоволення одержали діти від жартівливої вікторини «Я - інтелектуал». За оригінальні відповіді були передбачені жартівливі медалі.

Звичайно, сьогодні були і дискотека, і призи, і солодощі. Тож, свято вдалося.