Місто моїх друзів

2018-02-14

/Files/images/Місто моїх друзів.jpg

Місто моїх друзів

В День всіх закоханих у Центральній бібліотеці для дітей пройшла зустріч «Місто моїх друзів».

Відвідувачі бібліотеки мали змогу познайомитися з розгорнутою книжковою виставкою про найромантичніше почуття – кохання. Розділ виставки «Літературні пам’ятки великої любові» знайомив читачів з класичними творами та історією їх створення – «Ромео і Джульєтта», «Трістан і Ізольда», «Консуело». Велику зацікавленість викликав розділ «Натхнення любов’ю» про коханих жінок відомих людей світу, які надихали їх на творчость.

У розділі «Ще раз про кохання», де представлені книги сучасних українських письменників. Серед них є твори про кохання воїнів АТО, яке допомагає їм у такий не легкий час.

Для наймолодших відвідувачів цього дня проходила акція «Валентинка». Прикріплюючи валентинки до книг, діти тим самим виражали своє почуття до улюблених творів та літературних героїв.

День всіх закоханих , це ще й Міжнародний день дарування книг. Тож, читачі цього дня улюбленій бібліотеці дарували книги.