Конкурс «До висот Шевченкового слова».

2013-10-16

/Files/images/100_0326.JPG

Конкурс «До висот Шевченкового слова».

Центральна бібліотека для дітей внесла свій вагомий культурний доробок до відзначення у 2014 році 200 — річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, провівши 16 жовтня літературний конкурс «До висот Шевченкового слова».

34 учня 10 – 11-х класів долучилися до Шевченківського вшанування. Під час заходу панувала атмосфера радості і добра. Кожен охочий мав чудову нагоду прочитати вірші поета, продемонструвати своє власне розуміння твору і вміння декламувати. Конкурсні завдання виявили надзвичайну зацікавленість і обізнаність дітей як у біографії так і у творчості Тараса Григоровича Шевченка.

Захід, тривалістю півтори години, пройшов на одному диханні. Після другого раунду в незаперечні лідери вийшли Левитська Діана та Васюра Ірина, які радували всіх досконалими знаннями і акторською майстерністю читання віршів. Вони ж і стали переможцями.

Магія Шевченкового слова є могутньою, глибинною та надзвичайно актуальною в наш час. Проведений конкурс сприяв виховуванню поваги до слова поета та зацікавленості до детального вивчення його життя та творчості.

Кiлькiсть переглядiв: 69

Коментарi