Всеукраїнський тиждень дитячого читання – 2018 розпочався.

2018-03-15

/Files/images/на сайт.jpg

Дитяча книга в тренді

Всеукраїнський тиждень дитячого читання – 2018 розпочався.

Читайфест «Дитяча книга в тренді» зібрав у Центральній бібліотеці для дітей усіх закоханих у читання. Діти поспішали цього дня до книгозбірні зі своїми улюбленими книгами, щоб розповісти про них друзям. А всі разом визначали книг-рекордсменів. У дітей молодшого шкільного віку титул «Найулюбленіша у дівчаток» здобула книга К. Кузякіна «Кожен може стати принцесою». А «Арфа для павучка» Лесі Мовчун здобула титул «Найпопулярніша у хлопчиків».

Визначилися з номінаціями і читачі середнього шкільного віку. Книга Марії Сердюк «Коко Шанель» здобула у дівчат титул «Найстильніша». Незмінний лідер у хлопців – «Тореадори з Васюківки» Всеволода Нестайко. Вона здобула титул «Найзахоплююча».

Фестиваль супроводжувався показом ілюстрацій відомих художників до найулюбленіших дитячих творів. А літературні перегони і вікторини продемонстрували , що сьогодні в бібліотеці дійсно зібралися шанувальники книги та читання.