Літературний connect "Чат для дівчат"

2018-03-16

Літературний connect "Чат для дівчат"

16 березня учасниці клубу «Наталка» спілкувалися не в чаті, а в Центральній бібліотеці для дітей. Сьогодні вони говорили про книгу "Чат для дівчат". ЇЇ презентувала для своїх подруг найактивніша читачка бібліотеки Кароліна Тодорова. Кароліна заінтригувала дівчат декількома історіями із книги і результат – юнки записалися в чергу, щоб прочитати її. Книга спонукала підняти в ході заходу такі важливі для підлітків теми, як дружба і втрати, любов і зрада, шкільні справи і стосунки з батьками. Дванадцять авторів допомогли дівчатам розібратися у вказаних вище темах. А переглянувши відеопрезентацію від упорядників видання – молодих та життєрадісних Валентини Вздульської та Оксани Влущевської, присутні на заході отримали цікаву інформацію з історії створення книги.

Літературний connect "Чат для дівчат" пройшов продуктивно та відверто.