Полігон думок «Майбутнє під знаком екології»

2018-04-20

/Files/images/IMG_0841.JPG

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі.

Центральна бібліотека для дітей теж долучилася до відзначення цього Дня ізапросила своїх користувачів на полігон думок «Майбутнє під знаком екології». Метою заходу було: виховання екологічної культури в підлітків, прищеплення їм відповідальності за екологічно чисте майбутнє.

Екологічні відеоролики «Екологічні проблеми України», «Крик Землі» про стан нашої країни та області, змусив читачів замислитися над своїм відношенням до оточуючого світу та його проблем.Корисним для присутніх був і огляд матеріалів, представлених на книжково-ілюстративній виставці «Земля - наш спільний дім».

Учасники заходу активно спілкувалися і висловлювали свої думки щодо збереження навколишнього середовища. Скрипник В’ячеслав закликав присутніх починати із себе: прибирати сміття, не забувати на природі гасити вогонь, не ламати, а насаджувати дерева. Від слів перейшли до діла – висадили на території біля бібліотеки квіти.Тим самим читачі Центральної бібліотеки для дітей приєднались до проведення весняного місячника з благоустрою міста Кропивницького.

Кiлькiсть переглядiв: 74

Коментарi