Свято вишиванки в бібліотеці

2018-05-17

/Files/images/20180517_101106.jpg

17 травня Центральна бібліотека для дітей долучилася до Всесвітнього дня вишиванки.

Мистецький вернісаж «Зійшлася доля на білім полотні»детально ознайомив читачівз історією національного вбрання українців, символами у вишивці та їх значенням. А дівчат зклубу «Наталка» Тодорова Карина та Бриж Кіра дали змогу всім присутнім з трепетом доторкнутися до живої історії – до сорочок, вишитихпрапрабабусямиі які є сімейними оберегами родин.

Прикрасою сьогоднішнього дня були і молодші школярі. Маленькі патріоти завітали на свято «Барвистий світ вишиванки» в яскравих , неповторних одежах. Юні народознавці вшановували прадавній оберіг віршами, піснями та своїм позитивним настроєм. Яскравим завершенням свята став запальний український танок.

Сьогоднішній день показав, що ми дуже різні, як і орнаменти на вишиванках, та всіх нас об’єднує любов до України.