Екологічна казка

2018-06-21

/Files/images/20180621_100334.jpg

Театральне літо 2018 дарує задоволення і акторам, і глядачам. Другий день поспіль учасники театру книги «Буратіно», що працює при Центральній дитячій бібліотеці, радують маленьких мешканців мікрорайону Космонавтів. До численної армії глядачів сьогодні приєдналися вихованці ДНЗ «Калинка».

Лялькова вистава «Цілюща травичка», в основу якої покладена екологічна казка, навчила дітей бережливому ставленню до рідної природи. На біс улюбленим читачам театрали подарували лялькову виставу «Зайчикова казочка», сюжет якої став логічним продовженням попередньої.

Цікаве та дуже корисне спілкування під відкритим небом всі бажаючі продовжили в ході майстер-класу «Диво звірі». Сама природа надихала дітлахів на творчість та створення шедеврів – мініатюрних копій тваринок.