День відкритих дверей у бібліотеці

2018-09-15

/Files/images/IMG_4148.JPG

З нагоди 264 – ї річниці рідного міста в Центральній бібліотеці для дітей відбувся День відкритих дверей. Для своїх відвідувачів бібліотекарі підготували цікаву та насичену святкову програму.

Святкування розпочалось з вуличних привітань юними читачами бібліотеки мешканців мікрорайону та просто перехожих. Такі дії налаштували всіх на позитивний лад. Тож, протягом Дня в закладі панували відмінний настрій і чарівна атмосфера!

Всі, хто безпосередньо не зміг потрапити на відкриття та урочистості з нагоди святкування Дня міста, на зустріч з Президентом України, на Денс-парад , мали змогу дивитись пряму відео трансляцію на великому екрані в залі інформаційної підтримки .

Гарні враження залишилися у відвідувачів і після:

· прем’єри лялькової вистави «Подорож в країну Доброти» за творами письменника-земляка В. Сухомлинського

· перегляду книжкової виставки « Я люблю Кропивницький!»

· участі у краєзнавчій вікторині «Як я знаю рідне місто?»

· творчого конкурсу «Розмалюй рідне місто у кольори веселки»

Тож святкування Дня міста в бібліотеці пройшло весело і незабутньо!