Якщо ми хлопці, то ми козаки!

2018-10-11

/Files/images/IMG_4482.JPG

Напередодні Дня захисника України в Центральній бібліотеці для дітей пройшов лицарський турнір «Якщо ми хлопці, то ми козаки». На заході діти ознайомилися з традиціями, побутом українських козаків, продемонстрували свою спритність і творчі здібності. У змаганнях взяли участь 2 команди козаків «Крутивус» та «Вернидуб». Проявити свою силу, мужність та дотепність команди мали змогу у цікавих та неординарних конкурсах - «Козацька кмітливість», «Захисник», «Стрибки на купинах», «Перетягування канату» та інші. Активними на святі були і дівчата. Вболіваючи за хлопців, вони підтримували їх українськими піснями.
Яскравим завершенням свята став патріотичний флешмоб «Дякуємо за мужність і героїзм», який виразив вболівання дитячих сердець за воїнів АТО. Фотовітання зі словами вдячності від читачів Центральної бібліотеки для дітей передано нашим захисникам, які сьогодні знаходяться на лікуванні у обласному госпіталі для ветеранів війни.
Проведений захід надав юним можливість відчути себе нащадками славетного козацького роду, патріотами України.

https://youtu.be/iY07HSAXvI8

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди стоятНа данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоятНа данном изображении может находиться: 10 человек, люди стоят+14
Кiлькiсть переглядiв: 53

Коментарi