День бібліографії «Бібліотека – світ нових можливостей»

2013-11-15

/Files/images/100_0475.JPG

День бібліографії «Бібліотека – світ нових можливостей»

В рамках обласної програми розвитку книговидання та книгорозповсюдження на 2011-2015 роки, 15 листопада в Центральній бібліотеці для дітей пройшов День бібліографії «Бібліотека – світ нових можливостей».

Програма Дня була насичена різноманітними цікавими заходами:

- Слайд-презентації «Бібліотурне в історію книги» та «Інтернет, як глобальна комп’ютерна мережа»

- Інформаційна мозаїка «Круто говоримо: молодіжний сленг»

- Прес-огляд «Бібліотеки в культурному житті краю»

- Бесіда –диспут «Сучасна бібліотека: книга чи комп’ютер», яка підтвердила вислів «Істина народжується в суперечці» і довела, що книга і комп’ютер живуть паралельно, доповнюючи один одного.

- Літературні зустрічі «У мандри запрошують письменники-земляки». Дитяча письменниця Антоніна Царук познайомила учнів 3 –х класів ЗОШ №35 та вихованців дитячого закладу №14 зі своєю творчістю, розповіла про любов до книги, читала вірші та оповідання, які розкривають дивовижний світ дитинства, велику мудрість життя, чудовий світ природи. Читачі залюбки розгадували загадки, театралізували уривки улюблених творів.

- Огляд видань серії «Єлисаветградське коло» відкрив для старшокласників багато нових імен та незнаних сторінок історії краю.

- Електронна інтелектуальна вікторина «БібліоIQ» проекзаменувала користувачів середнього віку на інформаційну і читацьку компетентність.

Всі користувачі отримували бібліографічну продукцію: пам’ятки для батьків, рекомендаційні списки, бібліографічні закладки.

/Files/images/100_0428.JPG /Files/images/100_0527.JPG /Files/images/100_0552.JPG/Files/images/100_0511.JPG/Files/images/100_0505.JPG/Files/images/100_0476.JPG