Чарівних слів чудовий світ

2019-03-20

/Files/images/IMG_5439.JPG

У Центральній міській бібліотеці для дітей продовжується яскравий тиждень змістовних і цікавих заходів, неперевершених книжкових вражень.

20 березня юні користувачі зустрілися з талановитою поетесою рідного міста Антоніною Петрівною Царук. Щира та відкрита до спілкування письменниця з перших хвилин знайомства заволоділа увагою дітей. Зустріч проходила в дружній атмосфері та жвавих розмовах, була веселою і невимушеною.

Авторка дитячих книг провела читачів у чудовий світ чарівних слів: натхненно читала свої вірші, розповідала історії, загадувала загадки, зачитувала уривки із оповідань, відповідала на безліч дитячих запитань. Кожен рядочок поезії зворушував, находив відгук у дітей, адже навчав поважати батьків, любити рідну землю, цінувати все добре навкруги.

Приємним подарунком для Антоніни Петрівни стала театралізована декламація віршів, підготовлена юними шанувальниками. Слова подяки за творчість були щирими та від душі.

На згадку про дивовижну зустріч залишилися зроблені світлини.