Новій книзі відкрий серце

2019-03-23

/Files/images/IMG_5519.JPG

Центральна міська бібліотека для дітей продовжує дарувати своїм користувачам неперевершені та позитивні емоції від спілкування з книгою.
23 березня на велике книжкове дефіле «Новій книзі відкрий серце» вийшли улюблені казкові герої дітвори: Фея Знань, Фея Мудрості, Попелюшка. Вони провели чудовий театралізований парад яскравих книжкових новинок, якими збагатився фонд бібліотеки.
Присутні на заході завзято взяли участь у літературних іграх та розвагах. Захоплюючою виявилися інтерактивна гра «Коло друзів» та пізнавальна вікторина «Читаю – знаю». Питання вікторини змушували учасників міркувати, порівнювати героїв книг, їхні вчинки. Діти наввипередки демонстрували свою начитаність, ерудованість і кмітливість, доводячи що вони справжні шанувальники книги і читання.
Всі учасники заходу отримали естетичну насолоду та яскраві враження.