Світ у кольорах веселки

2019-06-01

/Files/images/61599528_1525089474289280_666354190175436800_n.jpg

Кращий спосіб виховати гарну дитину - це зробити її щасливою. Мудрий вислів О. Уайльда став лейтмотивом дитячого фестивалю «Світ у кольорах веселки», який провела Центральна міська бібліотека для дітей. Свято розпочалося об 11 годині. Поспішаючи на Kids Fest, хлопчики та дівчатка задіяли всі види дитячого транспорту. Приємно було бачити і матусь з малюками у візочках.
У цей день традиційно юні мешканці мікрорайону Космонавтів забажали продемонструвати свої таланти та свої творчі здібності. Тож програма заходу максимально їм у цьому сприяла:
• Мистецька імпровізація «Єдність, творчість, краса»
• Колаж-візуалізація «Веселкові мрії дітей»
• BOOK-локація «Читання з комфортом»
Діти потребують захисту не тільки сьогодні, але кожен день і кожну хвилину. Правовий десант «Всі мають право знати права» мотивував дітей до поглиблення правових знань і дотримування норм поведінки. Усі гості свята отримали інформаційні листівки з різних питань “Я МАЮ ПРАВО”.
Цікаву і повчальну виставу до Дня захисту дітей підготували юні актори театру книги «Буратіно». Лялькова постановка «Подорож в країну Дитинства» навчила дітей поважати один одного в родині, цінувати щасливі митті дитинства.