Співдружність книги і кіно

2019-06-14

Приємно, що після заходів діти виходять з бібліотеки усміхненими.

Центральна міська бібліотека для дітей має широкі можливості для того, щоб зробити дозвілля дітей не тільки приємним і цікавим, а й змістовним. В цьому переконалися вихованці дитячого закладу відпочинку «Дивосвіт» при НВО № 35, які майже щодня відвідують книгозбірню і беруть участь у заходах в рамках програми «Літо. Книга. Творчість».Тут вони грають, співають, розвивають творчі здібності та демонструють свої таланти, не забуваючи про читання.

Щотижневий цикл «МультКіно і книга» - один із них. Переглянувши уривки мультфільмів, знятих за літературними творами, діти з ентузіазмом змагаються у конкурсах на кращого знавця мультяшних героїв, «крилатих» виразів і пісень. Змінені сюжети фільмів і пропущені епізоди спонукають до більш вдумливого, уважного прочитання творів.

Щодня творчий колектив бібліотекарів прикладає максимум зусиль, щоб відвідини закладу були для дітей бажаними та яскравими як саме літо!