Україна – це Я!

2019-08-23

/Files/images/IMG_20190823_120546.jpg

В День Прапора, який є невід’ємною частиною святкування Дня Незалежності України, Центральна міська бібліотека для дітей провела вуличну акцію «Україна – це Я».

Відкрита книжково-ілюстративна виставка « З Україною в серці» знайомила жителів мікрорайону з історією України на всіх етапах її розвитку, відображаючи процеси становлення української державності.

Активні читачі, від імені бібліотеки, вітали перехожих із державними святами, даруючи жовто-блакитні кульки, які передають дух патріотизму та гордості за свою націю.

Учасники вуличної акції долучилися до патріотичного флешмобу до Дня прапора: «Розфарбуємо планету в жовто-синій колір».

День незалежності - особливий день для кожного з нас, тож юні читачі вирішили привітати рідну Україну з її 28 Днем народження відеопоздоровленням, яке буде представлене в соціальних мережах.